Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt

50% osób deklaruje, że kupuje ubezpieczenie domu, bo chce

W Internecie ukazały się wyniki sondy dotyczącej ubezpieczeń nieruchomości, a przeprowadzonej na serwisie Ubezpieczenie.com.pl. Z wynikami można zapoznać się na blogu serwisu Ubezpieczeniemieszkania.pl. Sonda była aktywna przez ostatnie 30 dni dla osób odwiedzających serwis Ubezpieczenie.com.pl. Na pytanie: 'Czy kupujesz ubezpieczenie domu?’ odpowiedziało 212 osób. 

Aż 50,5%, czyli 107 respondentów odpowiedziało, że kupuje ubezpieczenie nieruchomości świadomie i dobrowolnie, bo zależy im na ochronie mienia. 19 osób, czyli 9% respondentów zaznaczyło odpowiedź: Tak, bank w którym spłacam kredyt tego ode mnie wymaga. 22,6%, czyli 48 osób głosujących w sondzie przyznaje, że nie kupuje ubezpieczenia nieruchomości. 17,9% respondentów rozważa zakup polisy.

Sonda: czy kupujesz ubezpieczenie domu?

Wyniki sondy są bardzo ciekawe, pokazują że coraz więcej osób jest świadomych zagrożenia i chce zabezpieczyć swój majątek. Spora liczba osób wciąż się waha, spora liczba wciąż nie bierze pod uwagę straty pieniędzy na ubezpieczenie nieruchomości, ale połowa respondentów kupuje, bo CHCE!

Dla wszystkich chcących ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie polecam artykuł, pt. Szacuj, a nie przepłacisz za ubezpieczenie mieszkania, który pokaże Wam, że można zabezpieczyć swoją nieruchomość nie ponosząc horrendalnych kosztów i kupując polisę zapewniającą ochronę dokładnie w takim zakresie, w jakim oczekujemy i potrzebujemy.

ubezpieczenie mieszkania